+48 42 23 71 170

Psycholog Łódź

Szukasz dobrego psychologa w Łodzi? Jesteś w dobrym miejscu! Specjalizujemy się w psychologii, psychoterapii, terapii par, dzieci oraz doradztwie zawodowym. Łączy nas chęć pomocy innym i dzielenia się swoją wiedzą. Wyślij nam swoje imię i numer telefonu, a my podpowiemy czy terapia jest dla Ciebie i pomożemy wybrać najlepszego specjalistę.

MARTYNA KOWALSKA

Jestem psychologiem, psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym w trakcie certyfikacji. Ukończyłam psychologię na Uniwersytecie Łódzkim. Aktywnie doskonale umiejętności terapeutyczne i poszerzam swoją wiedzę. Jestem doktorantką na Wydziale Psychologii Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej.

W Centrum Terapii i Rozwoju zajmuję się diagnozą psychologiczną i psychoterapią, a także projektowaniem i prowadzeniem warsztatów i zajęć psychoedukacyjnych. Pracę terapeutyczną poddaję regularnej superwizji.

Martyna Kowalska
Martyna Kowalska
Katarzyna Bik

KATARZYNA BIK

Jestem psychologiem. Ukończyłam studia na Uniwersytecie Łódzkim. Aktualnie jestem w trakcie czteroletniego szkolenia z psychoterapii poznawczo-behawioralnej. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując z dziećmi i dorosłymi, udzielając różnych form wsparcia, prowadząc warsztaty oraz zajęcia terapeutyczne.

W Centrum Terapii i Rozwoju zajmuję się poradnictwem psychologicznym i psychoterapią osób dorosłych i dzieci.

JAN MIEDZIAK

Jestem psychologiem i psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym. Ukończyłem psychologię na Uniwersytecie Łódzkim.

Doświadczenie zawodowe zdobyłem m.in. na Oddziale Zaburzeń Psychotycznych CSK UM w Łodzi, w Ośrodku Leczenia, Terapii i Rehabilitacji Uzależnień MONAR, w Centrum Służby Rodzinie, a także w placówkach świadczących pomoc psychologiczną.

Na co dzień szkolę się i pracuję w nurcie poznawczo-behawioralnym (CBT) z elementami terapii akceptacji i zaangażowania (ACT). W relacji z pacjentem dbam o stworzenie bezpiecznej atmosfery, ważna dla mnie jest empatia, autentyczność i zrozumienie. Do głównych obszarów mojej pracy należą zaburzenia lękowe, depresyjne, negatywne wzorce zachowań oraz trudne sytuacje życiowe.

W Centrum Terapii i Rozwoju zajmuję się psychoterapią dorosłych.

Jan Miedziak
Jarosława Kwaśniak

JAROSŁAWA KWAŚNIAK

Jestem psychologiem, psychoterapeutką poznawczo-behawioralną. Ukończyłam kurs terapii poznawczo-behawioralnej dzieci i młodzieży, zajmuję się również psychoterapią dorosłych.

Od wielu lat pracuję w poradni psychologiczno-pedagogicznej z dziećmi, młodzieżą i ich rodzicami. Posiadam duże doświadczenie w pracy z rodzicami pragnącymi poprawy relacji ze swoimi dziećmi, szczególnie nastoletnimi.

W Centrum Terapii i Rozwoju pracuję z młodzieżą i osobami dorosłymi, które cierpią z powodu zaburzeń lękowych, depresji, czują się zagubieni, doświadczają napięcia, stresu i problemów, o których chcą porozmawiać i otrzymać profesjonalne wsparcie.

MARTA BIERNACKA

Jestem psycholożką i psychoterapeutką, w trakcie szkolenia w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym, gdzie uczę się psychoterapii skoncentrowanej na przeniesieniu. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

Zajmuję się pacjentami z zaburzeniami osobowości, depresyjnymi, lękowymi, odżywiania oraz tymi, u których wystąpiły psychosomatyczne objawy tychże zaburzeń (m.in. problemy seksualne, problemy ze snem czy brak satysfakcji z życia).

W Centrum Terapii i Rozwoju zajmuję się psychoterapią osób dorosłych i młodzieży.

Marta Biernacka
Marta Biernacka
Beata Sielaczek

BEATA SIELACZEK

Jestem psychoterapeutą, pedagogiem, terapeutą SI oraz certyfikowanym trenerem umiejętności społecznych. Ukończyłam studia magisterskie na Uniwersytecie Łódzkim. Aktualnie w trakcie 4-letniego szkolenia terapii poznawczo-behawioralnej.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując w placówkach opiekuńczo-wychowawczych, interwencyjnych, oświatowych, w poradni psychologiczno-pedagogicznej.

W Centrum Terapii i Rozwoju w Łodzi zajmuję się terapią dzieci, młodzieży i dorosłych.

GABRIELA ADAMCZEWSKA

Jestem psychoterapeutką, specjalistką psychoterapii uzależnień w trakcie studiów podyplomowych na kierunku „Terapia rodzin i par”. Doświadczenie zawodowe zdobywałam m. in. w Fundacji Uwolnienie, Centrum Leczenia Uzależnień w Łodzi oraz Ośrodku Leczenia, Terapii i Rehabilitacji Uzależnień Stowarzyszenia Monar, a także w prywatnych poradniach zdrowia psychicznego oraz jako Asystent rodziny i Koordynator rodzinnej pieczy zastępczej w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Łodzi.

W pracy najważniejsza jest dla mnie empatia i szacunek do drugiej osoby. W Centrum Terapii i Rozwoju w Łodzi udzielam wsparcia psychologicznego osobom dorosłym, młodzieży. Zajmuję się również terapią uzależnień.

Gabriela Adamczewska
Monika Wojciechowska

MONIKA WOJCIECHOWSKA

Jestem psychologiem i instruktorem terapii uzależnień. Ukończyłam studia magisterskie na Uniwersytecie Łódzkim oraz Uniwersytet SWPS w Warszawie.

W pracy z pacjentami koncentruję się na problemach, które często towarzyszą osobom zmagającym się z uzależnieniami oraz ich rodzinom tj. zaburzenia nastroju (lęki, epizody depresyjne), przemoc , trudności w utrzymywaniu i nawiązywaniu satysfakcjonujących relacji.

W Centrum Terapii i Rozwoju zajmuję się wsparciem osób z uzależnieniami oraz zaburzeniami odżywania.

ANNA SŁOCZYŃSKA

Jestem psychologiem, psycoterapeutą i terapeutą SI. Warsztat zawodowy doskonalę w czteroletniej Szkole Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej Crescentia. Pracuję jako psycholog. Staram się nieustannie poszerzać umiejętności terapeutyczne poprzez uczestnictwo w licznych szkoleniach i konferencjach.

W Centrum Terapii i Rozwoju zajmuję się diagnozą i terapią dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych. Prowadzę poradnictwo rodzinne, udzielam wsparcia rodzicom dzieci z niepełnosprawnościami, prowadzę także szkolenia dla rodziców i nauczycieli.

Umów się na wizytę

Zadzwoń do nas pod +48 42 237 11 70 lub skorzystaj z formularza kontaktowego a my oddzwonimy do Ciebie, wysłuchamy Cię i odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Zapewniamy poufność oraz pomoc na każdym etapie korzystania z naszych usług.

Wpadnij do nas

Zapraszamy do naszej siedziby w samym centrum Łodzi:

al.Kościuszki 39
90-418 Łódź

centrumterapii-mapa

poniedziałek-piątek: 9:00-21:00

sobota: 9:00-16:00

niedziela: nieczynne

recepcja: 9:00-17:00 (pon-pt)

Chcesz umówić się do psychologa w Łodzi? Umów się na wizytę w naszym gabinecie przy al. Kościuszki 39 w samym centrum Łodzi. Nasz gabinet znajduje się w dogodnej lokalizacji w Śródmieściu — dotrzesz do niego wygodnie ze wszystkich dzielnic Łodzi. Z Retkini dojedziesz do nas wygodnie w mniej niż 15 min. Podobnie z Widzewa, Bałut czy Radogoszcza. Centrum Terapii i Rozwoju istnieje w Łodzi nieprzerwanie od ponad 10 lat. Staramy się docierać do szerokiego grona osób zainteresowanych usługami psychologa w Łodzi, stawiając na wysoką jakość terapii oraz dobrą lokalizację w centrum Łodzi.