Szukasz dobrego psychologa w Łodzi? Jesteś w dobrym miejscu! Specjalizujemy się w psychologii, psychoterapii, terapii par, dzieci oraz doradztwie zawodowym. Łączy nas chęć pomocy innym i dzielenia się swoją wiedzą. Wyślij nam swoje imię i numer telefonu, a my podpowiemy czy terapia jest dla Ciebie i pomożemy wybrać najlepszego psychologa w Łodzi.
Jestem psycholożką, psychoterapeutką w trakcie 4-letniego szkolenia w Szkole Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej.
W pracy ważne jest dla mnie integracyjne rozumienie człowieka i jego doświadczeń, tworzenie przestrzeni dla świadomego i bezpiecznego przeżywania uczuć. Korzystam z technik, które pozwalają wypracować bardziej sprzyjające i użyteczne wzorce reagowania oraz radzenia sobie z codziennymi problemami. Szczególnie bliskie są mi podejścia III fali CBT oraz Mindfulness. W relacji terapeutycznej kluczowe są dla mnie akceptacja, autentyczność oraz atmosfera zaufania i współpracy. Swoją pracę opieram na zasadach etyki zawodowej oraz poszanowania wartości i podmiotowości klienta. Poszerzam swoją wiedzę i doświadczenie poprzez rozwój własny oraz udział w szkoleniach i konferencjach naukowych. Swoją pracę poddaję stałej superwizji.
W Centrum Terapii i Rozwoju zajmuję się terapią indywidualną dorosłych i młodzieży. Przyjmuje w naszej lokalizacji w Centrum.

Jestem psychologiem, w trakcie czteroletniego, całościowego kursu psychoterapii rodzin, par i pacjentów indywidualnych w podejściu systemowym.
Pracuję z osobami dorosłymi i parami doświadczającymi kryzysów, stresu, problemów emocjonalnych oraz trudności w relacji. Wspieram również w okresie okołoporodowym i w pierwszych latach rodzicielstwa, a także w kryzysach związanych ze stratami okołoporodowymi oraz niepłodnością. W pracy najbliższe jest mi myślenie systemowe, które koncentruje się na relacjach w parze, w rodzinie, między jednostką a innymi osobami oraz między jednostką a jej kontekstem społeczno-kulturowym. Korzystam również z technik terapii narracyjnej. Swoją pracę poddaję stałej superwizji.
W Centrum Terapii i Rozwoju zajmuję się wsparciem dorosłych i par oraz rodziców.
Jestem psychologiem i oligofrenopedagogiem, w trakcie 4-letniego kursu psychoterapeutycznego w nurcie poznawczo-behawioralnym.
Pracuję z osobami dorosłymi i młodzieżą doświadczającymi trudności edukacyjnych i rówieśniczych. Pomagam im procesie nabywania umiejętności szkolnych, a także w rozwoju umiejętności poznawczych oraz emocjonalno-społecznych. Wspieram także działania rodziców poprzez psychoedukację oraz planowanie strategii terapeutycznych.
W Centrum Terapii i Rozwoju zajmuję się terapią indywidualną młodzieży oraz dorosłych.

Jestem psychologiem i psychoterapeutą w trakcie całościowego kursu psychoterapii na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz Sekcji Naukowej Psychoterapii PTP. Ukończyłam także kurs Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach oraz Roczne Szkolenie w Terapii Poznawczo-Behawioralnej Zaburzeń Dzieci i Młodzieży.
Z osobami dorosłymi pracuję głównie w nurcie psychodynamicznym. Dbając o indywidualne podejście do pacjenta, w swojej pracy, integruję także elementy psychoterapii poznawczo-behawioralnej i systemowej – szczególnie w pracy z dziećmi, młodzieżą i ich rodzicami. Pomagam osobom doświadczającym stanów depresyjnych, lęków, cierpiącym z powodu nadmiernego stresu, straty, żałoby oraz innych kryzysów życiowych.
W Centrum Terapii i Rozwoju zajmuję się psychoterapią osób dorosłych, dzieci i młodzieży.
W naszej poradni oferujemy usługi psychologiczne, które obejmują konsultacje oraz psychoterapię dla różnych grup wiekowych. Jako doświadczeni psycholodzy w Łodzi, zapewniamy wysoką jakość usług, które są dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów.
Jestem psycholożką, w trakcie 4-letniego szkolenia z zakresu terapii poznawczo-behawioralnej w szkole psychoterapii akredytowanej przez PTTPB. Skończyłam też studia podyplomowe na kierunku Seksuologia Kliniczna – Opiniowanie, Edukacja, Terapia.
Doświadczenie zawodowe zdobywałam prowadząc konsultacje psychologiczne w Centrum Praw Kobiet, Fundacji L’Arche oraz na stażu w ramach studiów podyplomowych. Prowadziłam również warsztaty dotyczące między innymi radzenia sobie ze stresem, radzenia sobie z trudnymi emocjami, budowania pewności siebie. Na sesję zapraszam osoby dorosłe zmagające się z różnymi trudnościami życiowymi, zaburzeniami depresyjnymi, zaburzeniami lękowymi. Relację i pracę z pacjentem opieram na szacunku, poczuciu bezpieczeństwa i uważności na potrzeby pacjenta.
W Centrum Terapii i Rozwoju zajmuję się psychoterapią i udzielam konsultacji seksuologicznych osobom dorosłym.
Nasza oferta obejmuje także warsztaty i grupy wsparcia prowadzone przez wykwalifikowanych psychologów w Łodzi, które pomagają w radzeniu sobie z trudnościami emocjonalnymi. Zaufaj nam jako doświadczonemu zespołowi psychologów w Łodzi.
Jestem psychologiem i psychoterapeutą – ukończyłam studia na Uniwersytecie Łódzkim i 4-letnią szkołę terapii poznawczo-behawioralnej.
Pracuję w nurcie poznawczo-behawioralnym, sięgając do technik terapii schematów i pracy z ciałem. Doświadczenie zawodowe zdobywałam między innymi w Poradni Zdrowia Psychicznego oraz Centralnym Szpitalu Klinicznym UM w Łodzi. Kształciłam się także w zakresie pracy z osobami LGBT+, pracy z dorosłymi w spektrum autyzmu (ASD) i pracy z osobami dorosłymi z ADHD, a także pracy z osobami z zaburzeniami osobowości borderline. Pozostaję pod stałą superwizją.
W Centrum Terapii i Rozwoju zajmuję się psychoterapią osób dorosłych.
Jestem psychologiem, w trakcie czteroletniego szkolenia z terapii poznawczo-behawioralnej dorosłych i szkolenia z psychoterapii poznawczo-behawioralnej dzieci i młodzieży. Jestem także Trenerem Umiejętności Społecznych oraz Mediatorem Rodzinnym.
Pracuję z osobami doświadczającymi stresu, obniżonego nastroju, lęku i trudności w relacjach. W obszarze mojej pracy znajdują się także grupy wsparcia oraz warsztaty i zajęcia psychoedukacyjne. W pracy stawiam na empatię, autentyczność i bezpieczną relację, w której druga osoba może poczuć się wysłuchana i zrozumiana, odkrywać własne zasoby i rozwijać się.
W Centrum Terapii i Rozwoju zajmuję się wsparciem dorosłych i młodzieży oraz ich rodziców.
Jestem psycholożką, psychoterapeutką po 4-letnim szkoleniu na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Od 6 lat pracuje wspierając dzieci, młodzież i dorosłych w radzeniu sobie z trudnościami emocjonalnymi i relacyjnymi.
Pracuję w podejściu psychodynamicznym, pomagając osobom zmagającym się m.in. z: zaburzeniami osobowości, obniżonym nastrojem i trudnościami emocjonalnymi, lękiem i napięciem, kryzysami życiowymi, trudnościami w relacjach i poczuciem osamotnienia, problemami w funkcjonowaniu rodzinnym, czy niskim poczuciem własnej wartości. Tworzę bezpieczną przestrzeń do zrozumienia siebie i wprowadzania trwałych zmian. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.
W Centrum Terapii i Rozwoju zajmuję się psychoterapią osób dorosłych.
W Centrum Terapii i Rozwoju stawiamy na jakość i efektywność naszych usług. Nasz zespół składa się z najlepszych psychologów w Łodzi, którzy mają doświadczenie w pracy z różnymi grupami wiekowymi i problemami.
Jestem psychologiem w trakcie czteroletniego kursu psychoterapeutycznego w nurcie poznawczo-behawioralnym. Poszerzam także swoje kompetencje na studiach podyplomowych z zakresu pedagogiki.
Doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą zdobywałam w różnych placówkach opiekuńczych i edukacyjnych. Pracuję z dziećmi, młodzieżą oraz młodymi dorosłymi. Prowadzę konsultacje psychologiczne, terapię indywidualną oraz grupową, prowadzę zajęcia z technik relaksacyjnych oraz elementów muzykoterapii.
Ważne jest dla mnie indywidualne podejście do osoby oraz uważne towarzyszenie w procesie lepszego rozumienia własnych doświadczeń. Kieruję się empatią, zasadami etyki zawodowej oraz stale poszerzam swoją wiedzę w oparciu o aktualne badania naukowe. Dbam o tworzenie bezpiecznej i wspierającej przestrzeni, sprzyjającej refleksji, odkrywaniu nowych perspektyw oraz poznawaniu siebie.
W Centrum Terapii i Rozwoju zajmuję się psychoterapią dzieci, młodzieży i dorosłych.
Jestem psychologiem i psychoterapeutą w trakcie całościowego kursu psychoterapii indywidualnej i terapii rodzin. W ramach pomocy indywidualnej specjalizuję się w tematyce: kryzysów rozwojowych, trudności adaptacyjnych, zaburzeń lękowych, trudności w nawiązywaniu/utrzymywaniu relacji interpersonalnych, poczucia spadku satysfakcji z życia. Pracuję też w biznesie, więc bliskie są mi tematy związane ze stresem w pracy i wypaleniem zawodowym. W pracy terapeutycznej wykorzystuję też m.in. metody Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach oraz Dialogu Motywującego. Udzielam wsparcia także w języku angielskim.
W Centrum Terapii i Rozwoju zajmuję się terapią indywidualną osób dorosłych i terapią par.
Jeśli szukasz psychologa w Łodzi, nasza poradnia oferuje profesjonalne wsparcie dopasowane do Twoich potrzeb. Pomagamy w lepszym rozumieniu emocji, przepracowywaniu trudności oraz radzeniu sobie z trudnościami życiowymi.
Jestem psycholożką i psychoterapeutką, w trakcie 4-letniego szkolenia w Szkole Psychoterapii im. Jerzego Mellibrudy. Uczestniczę także w Studium Przeciwdziałania Przemocy Domowej, przygotowując się do profesjonalnej pomocy osobom dotkniętym różnymi formami przemocy. Pracuję w nurcie integracyjnym, pod stałą superwizją.
Cenię sobie przestrzeń obfitą w poszanowanie dla indywidualnych wyborów każdego człowieka, do której serdecznie zapraszam wszystkie osoby, które znajdują się w kryzysie, a także tych, którzy potrzebują empatycznej rozmowy w bezpiecznym środowisku. Udzielam wsparcia osobom LGBT+, a także współuzależnionym i borykającym się z uzależnieniami oraz osobom z syndromem DDA i DDD.
W Centrum Terapii i Rozwoju prowadzę psychoterapię osób dorosłych.
Jestem psycholożką oraz psychoterapeutką w trakcie 4-letniego szkolenia psychoterapeutycznego w nurcie poznawczo-behawioralnym.
Pracuję z osobami dorosłymi, wspierając je w radzeniu sobie z trudnościami emocjonalnymi, kryzysami, wyzwaniami w relacjach oraz w lepszym rozumieniu siebie i swoich potrzeb. W pracy wykorzystuję także elementy mindfulness, które wspierają rozwijanie uważności, samoświadomości oraz pozwalają na lepszy kontakt z własnymi doświadczeniami.
W gabinecie najważniejsze jest dla mnie stworzenie bezpiecznej, empatycznej, akceptującej przestrzeni oraz wspólne poszukiwanie skutecznych sposobów radzenia sobie z trudnościami. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji i stale rozwijam kompetencje na szkoleniach i konferencjach. W pracy zajmuje się również diagnostyką psychologiczną i jest to jedna z moich pasji.
W Centrum Terapii i Rozwoju zajmuję się terapią indywidualną osób dorosłych.
Jestem psychologiem, psychoterapeutą pracującym w podejściu systemowym (w tracie szkolenia). Ciekawi mnie człowiek, jego zasoby oraz kontekst w którym funkcjonuje. Terapię widzę jako okazję do poszerzenia perspektywy oraz pola świadomego wyboru.
Zapraszam osoby, które przechodzą przez zmiany (np. pracy, uczelni, miejsca zamieszkania), przeżywają stratę/żałobę (osoby bliskiej, zdrowia, pasji), są w kryzysie relacji (rozstanie, rozwód, niewierność) oraz osoby chcące tworzyć zdrowsze relacje — rodzinne, przyjacielskie jak i romantyczne. Osoby, którym dokucza lęk, obniżony nastrój lub które zmagają się z chorobą somatyczną. Zapraszam również osoby wchodzące w dorosłość (18-26 lat) chcące lepiej odnaleźć się we współczesnym świecie oraz mężczyzn, którzy potrzebują porozmawiać o emocjach i o wzorcach męskości. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.
W Centrum Terapii i Rozwoju zajmuję się terapią indywidualną osób dorosłych.
Jestem psycholożką i psychoterapeutką w trakcie czteroletniego szkolenia w nurcie poznawczo-behawioralnym.
W pracy z osobami zgłaszającymi się po pomoc najważniejsze jest dla mnie uważne wysłuchanie i zrozumienie ich doświadczeń. Na tej podstawie wspólnie ustalamy cele współpracy, jej tempo oraz dobieramy metody pracy dopasowane do indywidualnych potrzeb. Pracuję w nurcie poznawczo-behawioralnym, sięgając również do terapii schematów. Szczególną wagę przykładam do relacji terapeutycznej, opartej na poczuciu bezpieczeństwa, zaufaniu i współpracy. Swoją pracę regularnie poddaję superwizji oraz stale poszerzam wiedzę. Oprócz wykształcenia psychologicznego jestem również magistrem pedagogiki oraz trenerką umiejętności społecznych młodzieży i dorosłych.
W Centrum Terapii i Rozwoju pracuję z młodzieżą od 13. roku życia oraz osobami dorosłymi. Prowadzę również konsultacje rodzicielskie.
Jestem psychologiem, psychoterapeutą i psychotraumatologiem oraz terapeutą SI. Warsztat zawodowy doskonalę w czteroletniej Szkole Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej. Staram się nieustannie poszerzać umiejętności terapeutyczne poprzez uczestnictwo w licznych szkoleniach i konferencjach.
W Centrum Terapii i Rozwoju zajmuję się diagnozą i terapią dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych. Prowadzę poradnictwo i terapię rodzin, udzielam wsparcia rodzicom dzieci z niepełnosprawnościami. Prowadzę także warsztaty dla rodziców i nauczycieli.
Jestem andragogiem, doradcą zawodowym i certyfikowanym trenerem. Wieloletnie doświadczenie w pracy rekruterki umożliwiło mi dokładne poznanie wyzwań, przed którymi stają osoby dorosłe na rynku pracy. Z kolei praca warsztatowa z młodzieżą w zakresie doradztwa zawodowego pozwoliła mi lepiej zrozumieć trudności związane z wyborem ścieżki edukacyjnej. Dzięki temu doskonale znam realia rekrutacyjne oraz wymagania rynku pracy, co pozwala mi skutecznie wspierać zarówno osoby na początku kariery, jak i te już aktywne zawodowo.
Moją rolą jest wspieranie klientów w odkrywaniu ich potencjału oraz świadomym kształtowaniu ścieżki edukacyjnej i zawodowej. Pomagam w wyborze szkoły, kierunku studiów, w wejściu na rynek pracy, a także w procesie zmiany zawodowej, w tym przekwalifikowania.
W Centrum Terapii i Rozwoju zajmuję się doradztwem zawodowym i edukacyjnym.
Jestem arteterapeutką opierającą swoją pracę terapeutyczną na podejściu multimodalnym, łącząc różne formy ekspresji — ruch, taniec, sztuki wizualne i teatr. Ukończyłam kierunki Arteterapia oraz Teatroterapia i kontynuuję swoją edukację na kierunku Somatyka w Tańcu i Terapii na Akademii Muzycznej w Łodzi.
Moje podejście opiera się na uważności i podążaniu za potrzebami uczestników — łączę warsztat sztuk wizualnych z elementami choreoterapii, somatyki oraz teatroterapii, wspierając procesy rozwojowe i pogłębiając świadomość ciała. Prywatnie pasjonuję się tańcem, sztuką i teatrem, co inspiruje mnie do tworzenia zajęć pełnych ekspresji i autentyczności.
W Centrum Terapii i Rozwoju prowadzę warsztaty arteterapeutyczne dla dorosłych, dzieci i młodzieży oraz zajęcia z technik relaksacji.
Jestem psychologiem, psychoterapeutką poznawczo-behawioralną. Ukończyłam kurs terapii poznawczo-behawioralnej dzieci i młodzieży, zajmuję się również psychoterapią dorosłych.
Od wielu lat pracuję w poradni psychologiczno-pedagogicznej z dziećmi, młodzieżą i ich rodzicami. Posiadam duże doświadczenie w pracy z rodzicami pragnącymi poprawy relacji ze swoimi dziećmi, szczególnie nastoletnimi.
W Centrum Terapii i Rozwoju pracuję z młodzieżą i osobami dorosłymi, które cierpią z powodu zaburzeń lękowych, depresji, czują się zagubieni, doświadczają napięcia, stresu i problemów, o których chcą porozmawiać i otrzymać profesjonalne wsparcie.
Centrum Terapii i Rozwoju zajmuję się pomocą psychologiczną i psychoterapią w Łodzi.
Jestem psychologiem, psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym w trakcie certyfikacji. Ukończyłam psychologię na Uniwersytecie Łódzkim. Aktywnie doskonale umiejętności terapeutyczne i poszerzam swoją wiedzę. Jestem doktorantką na Wydziale Psychologii Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej.
W Centrum Terapii i Rozwoju zajmuję się diagnozą psychologiczną i psychoterapią, a także projektowaniem i prowadzeniem warsztatów i zajęć psychoedukacyjnych. Pracę terapeutyczną poddaję regularnej superwizji.
Jestem psycholożką, psychoterapeutką w trakcie szkolenia, seksuolożką, filozofką i pedagożką. Aktualnie uczestniczę w czteroletnim szkoleniu w Szkole Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej WSB-NLU oraz biorę udział w programie „Praca z pacjentem LGBTQ+”.
Ukończyłam studia z zakresu Psychologii zdrowia i jakości życia, Psycho-pedagogiki, Pedagogiki prewencji patologii i zagrożeń społecznych oraz Seksuologii Klinicznej. Obecnie certyfikuję się z Psychologii Klinicznej i Osobowości w Wyższej Szkole Biznesu-National Louis. Ponadto, ukończyłam Studia Filozoficzne na Uniwersytecie Łódzkim i zdobyte tam kompetencje stosuję w pracy, łącząc psychologię z filozofią.
W Centrum Terapii i Rozwoju pracuje z osobami dorosłymi, parami i młodzieżą.
Pomagam uporać się z depresją, kryzysami, lękami, problemami w relacjach i niskim poczuciem wartości na drodze do osiągnięcia lepszej jakości życia. Prowadzę także terapię małżeństw i par zmagających się z konfliktami emocjonalnymi i rodzinnymi oraz zaburzającymi funkcjonowanie pacjentów w sferze seksualnej.
Regularnie organizujemy spotkania, które mają na celu wsparcie oraz edukację w zakresie zdrowia psychicznego. Nasza misja jako psychologów w Łodzi to wspieranie lokalnej społeczności.
Pracujemy w różnych nurtach terapeutycznych, co pozwala nam dostosować nasze podejście do indywidualnych potrzeb klienta. Nasi psychologowie z Łodzi są tu, aby Ci pomóc.
Kontaktując się z nami, masz gwarancję profesjonalizmu i zaangażowania. Jako zespół psychologów z Łódzi, jesteśmy gotowi, aby towarzyszyć Ci na każdym etapie życiowych trudności.