Zadzwoń: +48 422 371 170

Zespół

Szukasz dobrego psychologa w Łodzi? A może zaufanego doradcy zawodowego? Jesteśmy grupą osób, specjalizujących się w różnych dziedzinach — w psychologii, psychoterapii, terapii par, dzieci czy doradztwie zawodowym. Łączy nas chęć pomocy innym i dzielenia się swoją wiedzą. Lubimy razem pracować i wzajemnie wspierać swój rozwój zawodowy.

KATARZYNA BIK

Jestem psychologiem. Ukończyłam studia na Uniwersytecie Łódzkim. Aktualnie jestem w trakcie czteroletniego szkolenia z psychoterapii poznawczo- behawioralnej w Centrum CBT EDU w Warszawie. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując zarówno z dziećmi jak i z osobami dorosłymi, udzielając różnych form wsparcia, prowadząc warsztaty oraz zajęcia terapeutyczne.

W Centrum Terapii i Rozwoju zajmuję się poradnictwem psychologicznym i psychoterapią osób dorosłych i dzieci.

EWELINA KOZA

Jestem psychologiem w trakcie 4-letniego szkolenia terapii poznawczo-behawioralnej w szkole psychoterapii Crescentia. Aktywnie poszerzam swoją wiedzę oraz zainteresowania związane z psychologią oraz psychoterapią. Doświadczenie zawodowe zdobywam pracując w Centrum Zdrowia Psychicznego w CSK UM w Łodzi, gdzie udzielam wsparcia psychologicznego zarówno w formie krótko jak i długoterminowej.

W Centrum Terapii i Rozwoju udzielam wsparcia psychologicznego osobom dorosłym.

BEATA SIELACZEK

Jestem pedagogiem, oligofrenopedagogiem, terapeutą SI, certyfikowanym trenerem umiejętności społecznych. Ukończyłam studia magisterskie na Uniwersytecie Łódzkim. Aktualnie w trakcie 4-letniego szkolenia terapii poznawczo-behawioralnej w Szkole Psychoterapii Crescentia w Szczecinie oraz na 4-tym roku studiów na kierunku Psychologia.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując w placówkach opiekuńczo – wychowawczych, interwencyjnych, oświatowych, w poradni psychologiczno-pedagogicznej a także realizując praktyki w wojskowej pracowni psychologicznej i w szkołach.

Swoją wiedzę i umiejętności nieustannie doskonalę i poszerzam uczestnicząc w licznych szkoleniach i konferencjach. Pracę terapeutyczną poddaję regularnej superwizji.

W Centrum Terapii i Rozwoju zajmuję się terapią dzieci, młodzieży i dorosłych.

MARTYNA KOWALSKA

Jestem psychologiem, psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym w trakcie certyfikacji. W Centrum Terapii i Rozwoju zajmuję się diagnozą psychologiczną i psychoterapią, a także projektowaniem i prowadzeniem warsztatów i zajęć psychoedukacyjnych. Pracę terapeutyczną poddaję regularnej superwizji.

Aktywnie doskonale umiejętności terapeutyczne i poszerzam swoją wiedzę. Jestem doktorantką na Wydziale Psychologii Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Naukowo zajmuję się stresem i zasobami, które pomagają w radzeniu sobie z nim. Interesuję się wykorzystaniem technologii w procesie terapii i projektowaniem internetowych interwencji terapeutycznych. Spełniam się jako nauczyciel – prowadzę zajęcia dla studentów SWPS w Warszawie i Wrocławiu.

Martyna Kowalska
Ewa Gieras

EWA GIERAS

Jestem psychologiem, psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym w trakcie certyfikacji. W Centrum Terapii i Rozwoju zajmuję się diagnozą psychologiczną i psychoterapią. Pracę terapeutyczną poddaję regularnej superwizji.

Doświadczenie zawodowe zdobyłam przede wszystkim poprzez pracę w Specjalistycznej Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej dla Młodzieży w Łodzi, a także w placówkach oświatowych takich jak przedszkole, szkoła podstawowa i liceum. Odbyłam również staż w Brzeskim Centrum Medycznym na dziennym i zamkniętym oddziale psychiatrycznym, w trakcie którego podejmowałam terapię indywidualną i grupową osób dorosłych.

Specjalizuję się w psychoterapii młodzieży: trudności adaptacyjne, depresja, zaburzenia emocjonalne, lękowe, zaburzenia zachowania. Zajmuję się również terapią indywidualną osób dorosłych, zmagających się z problemami natury emocjonalnej i trudnościami adaptacyjnymi.

Aktywnie sięgam po treści, które rozwijają moje kompetencje i pobudzają moją intuicję, w mojej praktyce staram się mieć zawsze otwarty umysł.

ANNA MARIA GAWROŃSKA

Jestem psychologiem, ukończyłam studia na Uniwersytecie Jagiellońskim. Obecnie jestem w trakcie czteroletniego szkolenia z psychoterapii poznawczo-behawioralnej w Akademii Motywacji i Edukacji w Warszawie. Bliskie są mi założenia terapii Trzeciej fali, zwłaszcza Terapii Schematów, której elementy chętnie wykorzystuję w pracy. Nieustannie poszerzam swoją wiedzę, uczestniczę w szkoleniach. Swoją pracę poddaję superwizji.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam podczas praktyk i staży w Szpitalu Klinicznym im. Babińskiego w Krakowie, w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie oraz pracy w poradni psychologicznej dla dorosłych NZOZ MKK Trimed w Łodzi.

W Centrum Terapii i Rozwoju zajmuję się poradnictwem psychologicznym i psychoterapią osób dorosłych.

Anna Maria Gawrońska
Anna Maria Gawrońska
Karolina Grzelczak
Karolina Grzelczak

KAROLINA GRZELCZAK

Jestem psychologiem. Ukończyłam studia magisterskie na Uniwersytecie Łódzkim (specjalność psychologia kliniczna i zdrowia) oraz Studium Terapii Par w Dolnośląskim Centrum Psychoterapii we Wrocławiu. Współpracuję także z łódzkim oddziałem Centrum Praw Kobiet, gdzie wspieram kobiety w trudnych sytuacjach życiowych.

W Centrum Terapii i Rozwoju zajmuję się terapią par.

ANNA SŁOCZYŃSKA

Jestem psychologiem, oligofrenopedagogiem i terapeutą SI. Warsztat zawodowy doskonalę w czteroletniej Szkole Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej Crescentia w Szczecinie. Pracuję jako psycholog, m.in. w Poradni Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży SPZOZ im. J. Babińskiego i na Oddziale Dziennym Psychiatrycznym Rehabilitacyjnym dla Dzieci i Młodzieży Fundacji JiM. Staram się nieustannie poszerzać umiejętności terapeutyczne poprzez uczestnictwo w licznych szkoleniach i konferencjach.

W Centrum Terapii i Rozwoju zajmuję się diagnozą i terapią dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych. Prowadzę poradnictwo rodzinne, udzielam wsparcia rodzicom dzieci z niepełnosprawnościami, prowadzę także szkolenia dla rodziców i nauczycieli.

PATRYCJA BROSOWSKA

Jestem psychologiem, doradcą zawodowym oraz certyfikowanym trenerem umiejętności psychospołecznych. Ukończyłam studia na Uniwersytecie Łódzkim, a swoje doświadczenie zdobywam między innymi podczas pracy z osobami zagrożonymi wykluczeniem społecznym, jako psycholog szkolny w szkole podstawowej i w poradni psychologiczno-pedagogicznej, gdzie zajmuję się diagnozą psychologiczną  i  udzielaniem różnych form wsparcia dla dzieci i młodzieży, a także konsultacjami dla rodziców i nauczycieli. Specjalizuję się w szeroko pojętym poradnictwie i wsparciu ludzi, w tym doradztwie edukacyjnym i zawodowym oraz w pracy z osobami w kryzysie.

W Centrum Terapii i Rozwoju zajmuję się doradztwem edukacyjnym i zawodowym dla młodzieży i dorosłych, a także projektowaniem i prowadzeniem szkoleń oraz warsztatów wspomagających rozwój osobisty.

MICHAŁ GAMROT

Jestem certyfikowanym trenerem umiejętności miękkich. W Centrum Terapii i Rozwoju zajmuję się projektowaniem i prowadzeniem szkoleń, głównie z zakresu produktywności i organizacji czasu. Interesuję się nowoczesnymi technologiami i ich efektywnym zastosowaniem w codziennym życiu. Chętnie dzielę się z innymi swoją wiedzą, pokazując jak efektywnie organizować swoje życie i uniknąć stresu związanego z natłokiem informacji.

ANITA TOMCZAK

Jestem aktorką, improwizatorką, instruktorką teatralną. Ukończyłam Kulturoznawstwo ze specjalizacją teatralno-aktorską oraz Wydział Aktorski PWSFTViT w Łodzi. Odbyłam kurs Łódzkiej Akademii Dramy. Interesuję się psychologią, psychiatrią oraz tematyką true crime.

W Centrum Terapii i Rozwoju zajmuję się kontaktem z pacjentami, sprawami administracyjno-organizacyjnymi i organizacją warsztatów.


Wpadnij do nas

Zapraszamy do naszej siedziby w samym centrum Łodzi:

al.Kościuszki 39
90-418 Łódź

centrumterapii-mapa

poniedziałek-piątek: 9:00-21:00

sobota: 9:00-16:00

niedziela: nieczynne

recepcja: 9:00-17:00 (pon-pt)

Umów się na wizytę

Możesz zadzwonić na +48 422 371 100 lub skorzystać z formularza kontaktowego.

Zostaw nam swój numer a oddzwonimy najszybciej jak to możliwe.