+48 42 23 71 170

Doradztwo zawodowe Łódź

Z doradztwa edukacyjno-zawodowego mogą skorzystać osoby stojące przed wyborem szkoły, kierunku studiów, ścieżki kariery lub chcące się przekwalifikować, podnieść jakość swojego życia w obszarze pracy. Konsultacja doradcy przyda się także osobom, które chcą wrócić do pracy po dłuższej przerwie, np. po urlopie macierzyńskim czy chorobie. Doradca zawodowy pomoże także tym, którzy chcą się upewnić w swoich wyborach dotyczących edukacji i kariery.

W czym pomaga doradca zawodowy?

Jak przebiega współpraca z doradcą zawodowym?

Współpracę w ramach doradztwa edukacyjno-zawodowego dopasowujemy do indywidualnych potrzeb osoby. W procesie doradztwa wykorzystujemy testy predyspozycji i preferencji zawodowych, testy osobowości i dotyczące wartości związanych z pracą oraz inne specjalistyczne testy, dotyczące umiejętności i ważnych zasobów. Zazwyczaj wygląda to mniej więcej tak:

 • Wstępna rozmowa / wywiad — omówienie problemu, oczekiwań i opracowanie celów współpracy.
 • Wypełnienie testów psychologicznych, dopasowanych do indywidualnych potrzeb i ich omówienie.
 • Opracowanie planu działania i wsparcie w radzeniu sobie z ewentualnymi trudnościami w dążeniu do realizacji wybranej ścieżki zawodowej.

Cennik

DORADZTWO INDYWIDUALNE — 160 PLN

Spotkanie z doradcą trwa około 1 godziny. Proces doradztwa obejmuje zwykle 5-6 spotkań. Cena spotkania obejmuje diagnozę z wykorzystaniem testów psychologicznych.

DORADZTWO GRUPOWE 

Zazwyczaj obejmuje kilka grupowych spotkań oraz diagnozę z wykorzystaniem testów psychometrycznych i ich omówieniem. Odbywa się w grupie do 10 osób. Cena różni się w zależności od miejsca, czasu trwania warsztatu i liczby osób w grupie.

Umów się na wizytę

Zadzwoń do nas pod +48 42 237 11 70 lub skorzystaj z formularza kontaktowego a my oddzwonimy do Ciebie, wysłuchamy Cię i odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Zapewniamy poufność oraz pomoc na każdym etapie korzystania z naszych usług.

  Wpadnij do nas

  Zapraszamy do naszej siedziby w samym centrum Łodzi:

  Narutowicza 35/17
  Łódź

  centrumterapii-mapa

  poniedziałek-piątek: 9:00-21:00

  sobota: 9:00-16:00

  niedziela: nieczynne