+48 42 23 71 170

Psychoterapia Łódź

Zastanawiasz się czy psychoterapia jest dla Ciebie? Nie Ty jeden / jedna. Celem terapii jest pomoc w lepszym zrozumieniu samego siebie — procesów zachodzących w naszym myśleniu, emocjach i zachowaniu. Psychoterapia ułatwia uzyskanie szerszej perspektywy, lepszego zrozumienia problemu i jego przyczyn. Terapeuta dzieli się wiedzą, wspiera w zmianie niekorzystnych zachowań i przekonań, dotyczących siebie, świata i innych ludzi.

Czy psychoterapia jest dla mnie?

Nie jesteś pewien czy umówić się na wizytę? Przeczytaj pytania poniżej i zastanów się, czy i Ty czasem nie miewasz podobnych myśli.

Jeśli masz czasem podobne myśli — nie jesteś sam / sama. Wiele osób, w tym wielu Twoich znajomych, boryka się z podobnymi problemami. Psychoterapia może pomóc każdemu, bez względu czy zmaga się z nadmiernym stresem, depresją, lękami, napadami paniki, lękiem czy napadami paniki. Psychoterapia pomaga przy problemach z niską samooceną, zaburzeniach osobowości i w radzeniu sobie z kryzysami życiowymi, z którymi każdy z nas się mierzy.


Psychoterapia w Łodzi — ceny

SESJA TERAPEUTYCZNA — 160 PLN

Spotkania odbywają się zwykle raz w tygodniu i trwają 60 minut.

KONSULTACJA PSYCHOLOGICZNA — 160 PLN

Jednorazowa porada psychologicznej dla osób w trudnej sytuacji, 60 minut.

TERAPIA PAR

Czujesz się niespełniona / niespełniony w relacji z partnerem? Dowiedz się więcej na temat terapii par.

SESJA TERAPEUTYCZNA ONLINE

Nie masz czasu na dojazd do gabinetu? Dowiedz się więcej na temat psychoterapii online.

TERAPIA GRUPOWA / GRUPA WSPARCIA 

Prowadzimy grupowe zajęcia o charakterze psychoedukacyjnym i terapeutycznym.

Umów się na wizytę

Zadzwoń do nas pod +48 42 237 11 70 lub skorzystaj z formularza kontaktowego a my oddzwonimy do Ciebie, wysłuchamy Cię i odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Zapewniamy poufność oraz pomoc na każdym etapie korzystania z naszych usług.

  Wpadnij do nas

  Zapraszamy do naszej siedziby w samym centrum Łodzi:

  Narutowicza 35/17
  Łódź

  centrumterapii-mapa

  poniedziałek-piątek: 9:00-21:00

  sobota: 9:00-16:00

  niedziela: nieczynne

  Jesteś zainteresowany psychoterapią w Łodzi? Nasz gabinet mieści się przy al. Kościuszki 39 w samym centrum Łodzi. Znajduje się w dogodnej lokalizacji w Śródmieściu. Nasza lokalizacja wynika z chęci oferowania psychoterapii w Łodzi dostępnej dla jak największej liczby osób. Nasz gabinet psychoterapii znajduje się więc w dobrze skomunikowanym punkcie Łodzi do którego z łatwością dojedziesz z wszystkich stron Łodzi — m. in. z Widzewa, Bałut, Retkini. Szukasz psychoterapii w Łodzi? Dobrze trafiłeś.