+48 42 23 71 170

Psychoterapia online

Zastanawiasz się czy psychoterapia jest dla Ciebie? Nie Ty jeden / jedna. Wiele osób takich jak Ty zastanawia się teraz nad tym, czy nie zapisać się do psychologa. Czasem okazuje się, że w natłoku codziennych zadań trudno jest wygospodarować chwilę dla siebie. Dobrym rozwiązaniem jest wtedy psychoterapia online.

Komu może pomóc psychoterapia przez internet?

Nie jesteś pewien czy psychoterapia online jest dla Ciebie? Przeczytaj z jakimi wyzwaniami mierzą się osoby, które wybierają ten rodzaj terapii.

Wiele osób zastanawia się czy terapia w internecie jest tak samo skuteczna jak ta w gabinecie. Badania naukowe i życie w czasach pandemii pokazało, że profesjonalnie prowadzona terapia jest skuteczna wszędzie. W Centrum Terapii i Rozwoju prowadzimy terapię online od ponad 10 lat, dlatego wiemy co działa a co nie, i możemy zaoferować psychoterapię online na najwyższym poziomie.


Psychoterapia online — ceny

SESJA TERAPEUTYCZNA — 160 PLN

Spotkania odbywają się zwykle raz w tygodniu i trwają 60 minut. Spotkania odbywają się online, na przykład w Microsoft Teams.

KONSULTACJA — 160 PLN

Jednorazowa porada psychologicznej dla osób w trudnej sytuacji, 60 minut. Spotkania odbywają się online, na przykład w Microsoft Teams.

Umów się na wizytę

Zadzwoń do nas pod +48 42 237 11 70 lub skorzystaj z formularza kontaktowego a my oddzwonimy do Ciebie, wysłuchamy Cię i odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Zapewniamy poufność oraz pomoc na każdym etapie korzystania z naszych usług.

  Wpadnij do nas

  Zapraszamy do naszej siedziby w samym centrum Łodzi:

  Narutowicza 35/17
  Łódź

  centrumterapii-mapa

  poniedziałek-piątek: 9:00-21:00

  sobota: 9:00-16:00

  niedziela: nieczynne