+48 42 23 71 170

Terapia dla par

Czujesz się niespełniona / niespełniony w relacji z partnerem? Nie możecie się porozumieć, targają Wami konflikty? Czas pandemii odcisnął piętno na Waszej relacji? A może borykacie się z konsekwencjami zdrady lub chorobliwej zazdrości? Czujesz, że któryś z tych problemów w związku dotyka właśnie Ciebie, ale zależy Ci na jego uratowaniu? Warto reagować, póki nie jest za późno — problemy nie rozwiążą się same.

Z czym przychodzą do nas pary na terapię?

Wiele osób uważa, że nie potrzebuje pomocy terapeuty, a konflikty w związku zażegnają w swoich czterech ścianach. Niestety, działając na własną rękę partnerzy często krzywdzą siebie nawzajem. Będąc wewnątrz relacji nie jesteśmy w stanie dostrzec wszystkich błędów, które popełniamy. Porady przyjaciół też często okazują się szkodliwe. Bez pomocy dobrego terapeuty par możemy tylko pogłębiać problemy, które istnieją w relacji i doprowadzić ją do miejsca, z którego nie będzie już odwrotu.


W czym pomaga terapia par?

Terapia dla par daje przestrzeń, by każde z partnerów mogło przedstawić swój punkt widzenia i opowiedzieć o emocjach, których doświadcza. W Centrum Terapii i Rozwoju skupiamy się na zapewnieniu bezpiecznej atmosferyszacunku i zrozumienia dla obojga partnerów. Partnerzy / małżonkowie mają okazję z innej perspektywy przyjrzeć się sobie nawzajem oraz trudnościom, które sprowadziły ich do gabinetu terapeuty.

Nasi psychoterapeuci mają doświadczenie w pracy z parami LGBTQIA.


Cennik

TERAPIA PAR / MAŁŻEŃSKA (SESJA W GABINECIE) — 240 PLN

Spotkania odbywają się zwykle raz na tydzień / dwa tygodnie w naszym gabinecie w centrum Łodzi. Czas trwania: 75-90 minut.

TERAPIA PAR / MAŁŻEŃSKA (SESJA ONLINE) — 240 PLN

Wolicie spotkać się z terapeutą przez internet? Nie ma problemu, oferujemy wygodne sesje online za pomocą Microsoft Teams lub innego komunikatora.

Umów się na wizytę

Zadzwoń do nas pod +48 42 237 11 70 lub skorzystaj z formularza kontaktowego a my oddzwonimy do Ciebie, wysłuchamy Cię i odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Zapewniamy poufność oraz pomoc na każdym etapie korzystania z naszych usług.

  Wpadnij do nas

  Zapraszamy do naszej siedziby w samym centrum Łodzi:

  Narutowicza 35/17
  Łódź

  centrumterapii-mapa

  poniedziałek-piątek: 9:00-21:00

  sobota: 9:00-16:00

  niedziela: nieczynne