+48 42 23 71 170

Gabriela Adamczewska

Psychoterapeuta

Gabriela Adamczewska

Pełny opis doświadczenia Gabrieli znajdziesz na stronie z wszystkimi psychologami z Łodzi, poniżej kilka pytań do Gabrieli, które pomogą lepiej poznać naszą terapeutkę.

Dlaczego zajęłaś się psychologią?

Zawsze czułam w sobie potrzebę niesienia pomocy innym osobom. Na początku, były to osoby z mojego otoczenia, później rodziny zastępcze i biologiczne, znajdujące się w kryzysie. Naturalne było dla mnie, więc podjęcie edukacji w kierunku psychoterapii, żeby móc mądrze i bezpiecznie pomagać osobom, które do mnie przychodzą.

Jakie jest Twoje ulubione wspomnienie / moment pracy z pacjentem?

Największą radość w pracy sprawia mi widok twarzy moich pacjentów, pojawiający się uśmiech i nadzieję w oczach. Moment, gdy zaczynają wierzyć w siebie i w swoją sprawczość.

Jakie masz plany na rozwój zawodowy?

Ukończenie studiów podyplomowych na kierunku „Terapia rodzin i par” oraz ukończenie szkoły psychoterapii w podejściu Skoncentrowanym na Rozwiązaniu SFBT.

Publikacje / książki o tematyce psychologicznej, które polecasz

Najbardziej interesuję się publikacjami z zakresu psychopatologii, jednak na początek polecam:

  1. Jak żyć bez lęku. 101 sposobów, aby się uwolnić od niepokoju, fobii, ataków paniki — Peterson Tanya
  2. Jak czytać emocje — Harrn Andrea
  3. Psychologia dla bystrzaków — Adam Cash

Najnowsze wpisy na blogu

Czy potrzebujemy terapii dla par?

Czy potrzebujemy terapii dla par?

Wiele osób zmagających się z problemami czy dyskomfortem psychicznym zastanawia się, czy terapia na pewno jest dla niego. Przy terapii dla par wątpliwość jest podwójna, bo w grę wchodzi dwoje partnerów. Sprawdź z naszą checklistą, czy warto rozważyć wizytę u terapeuty par.

Doradztwo zawodowe — pomoc w rekrutacji?

Doradztwo zawodowe — pomoc w rekrutacji?

Doradztwo zawodowe może mieć wiele różnych form i postaci. Może polegać na spotkaniach indywidualnych, gdzie klient spotyka się z doradcą, omawia swoje cele zawodowe, potrzeby, […]

Jak ułatwić dziecku szkolny start?

Jak ułatwić dziecku szkolny start?

Wakacje dobiegły końca, a perspektywa nadchodzącego roku szkolnego zachęca do wzięcia głębokiego oddechu oraz przygotowania się na rozpoczęcie roku szkolnego. Stres związany z rozpoczęciem roku […]

Zobacz wszystkie wpisy

Umów się na wizytę

Zadzwoń do nas pod +48 42 237 11 70 lub skorzystaj z formularza kontaktowego a my oddzwonimy do Ciebie, wysłuchamy Cię i odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Zapewniamy poufność oraz pomoc na każdym etapie korzystania z naszych usług.