+48 42 23 71 170

Klaudia Woźniak

Psychoterapeuta, pedagog

Klaudia Woźniak

Pełny opis doświadczenia Klaudii znajdziesz na stronie z wszystkimi psychologami z Łodzi, poniżej kilka pytań do Klaudii, które pomogą lepiej poznać naszą terapeutkę.

Dlaczego zajęłaś się psychoterapią?
Od kiedy sięgam pamięcią ludzki umysł był dla mnie szczególnie interesujący i fascynujący. Czas spędzony na studiach poszerzał moje zainteresowania o działania terapeutyczne, które nieustannie uaktualniam i rozwijam poprzez kursy, udział w szkoleniach czy szkolenie psychoterapeutyczne. Codzienna praca terapeutyczna w różnych placówkach była potwierdzeniem, że moja ciekawość nie gaśnie, a wręcz stale się poszerza o nowe obszary rozwoju ludzkiego. To wtedy właśnie poczułam jaką moc niesie ze sobą wsparcie terapeutyczne. Możliwości, jakie daje terapia ugruntowują mnie w przekonaniu, że to czym się zajmuję niesie ze sobą wiele dobrego i pięknego.

Jakie jest Twoje ulubione wspomnienie / moment pracy z pacjentem?
To momenty zbliżania się ku końcowi terapii podczas których widać drogę, przemianę jaką przeszli pacjenci stawiając siebie i swoje zdrowie psychiczne na pierwszym miejscu.

Jakie masz plany na rozwój zawodowy?
Po ukończeniu szkolenia psychoterapeutycznego w nurcie poznawczo-behawioralnym chciałabym kierować swoją drogę zawodową ku Terapii Schematów.

Publikacje / książki o tematyce psychologicznej, które polecasz: 
Wśród najbardziej cenionych książek samopomocowych według mnie znaleźć się mogą takie tytuły jak: 
1. „Lekarstwo na zmartwienia” Robert L. Leahy 
2. „Ponad lękiem” Stefan F. Hofmann 
3. „Nie wierz we wszystko co czujesz” Robert L. Leahy   
4. „Burza w twojej głowie. Przerwij błędne koło negatywnych myśli” D. Clark 
5. „Perfekcyjni do bólu” Margaret Robinson Rutherford 
6. „Umysł ponad nastrojem” Christine F. Padesky 
7. „Perfekcjonizm” Sharon Martin

Najnowsze wpisy na blogu

Czy potrzebujemy terapii dla par?

Czy potrzebujemy terapii dla par?

Wiele osób zmagających się z problemami czy dyskomfortem psychicznym zastanawia się, czy terapia na pewno jest dla niego. Przy terapii dla par wątpliwość jest podwójna, bo w grę wchodzi dwoje partnerów. Sprawdź z naszą checklistą, czy warto rozważyć wizytę u terapeuty par.

Doradztwo zawodowe — pomoc w rekrutacji?

Doradztwo zawodowe — pomoc w rekrutacji?

Doradztwo zawodowe może mieć wiele różnych form i postaci. Może polegać na spotkaniach indywidualnych, gdzie klient spotyka się z doradcą, omawia swoje cele zawodowe, potrzeby, […]

Jak ułatwić dziecku szkolny start?

Jak ułatwić dziecku szkolny start?

Wakacje dobiegły końca, a perspektywa nadchodzącego roku szkolnego zachęca do wzięcia głębokiego oddechu oraz przygotowania się na rozpoczęcie roku szkolnego. Stres związany z rozpoczęciem roku […]

Zobacz wszystkie wpisy

Umów się na wizytę

Zadzwoń do nas pod +48 42 237 11 70 lub skorzystaj z formularza kontaktowego a my oddzwonimy do Ciebie, wysłuchamy Cię i odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Zapewniamy poufność oraz pomoc na każdym etapie korzystania z naszych usług.