+48 42 23 71 170

Magdalena Kula

Psychoterapeuta, doradca zawodowy

Magdalena Kula

Pełny opis doświadczenia Magdy znajdziesz na stronie z wszystkimi psychologami z Łodzi, poniżej kilka pytań do Magdy, które pomogą lepiej poznać naszą terapeutkę.

Dlaczego zajęłaś się psychologią?

Zainteresowanie psychologią wynika z mojej pasji do zgłębiania ludzkiej natury i relacji międzyludzkich. Zawsze chciałam lepiej rozumieć, dlaczego ludzie reagują na sytuacje życiowe w różny sposób i jakie mechanizmy leżą u podstaw ich zachowania. Zdecydowałam się zostać psychoterapeutą i doradcą zawodowym, ponieważ wierzę w potencjał każdej osoby do samorealizacji i rozwoju. Praca w tych dziedzinach pozwala mi nie tylko pomagać ludziom w pokonywaniu trudności emocjonalnych i życiowych, ale także wspierać ich w odkrywaniu własnych celów i pasji zawodowych. Jestem przekonana, że poprzez budowanie zaufania, empatię i współpracę, mogę być wsparciem dla innych w ich procesie samopoznania i osiągania satysfakcji zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym.

Jakie jest Twoje ulubione wspomnienie / moment pracy z pacjentem?

Jest coś niezwykłego w chwilach, gdy klient pokonuje swoje trudności i doświadcza przełomu w terapii. Myślę, że wszystkie te momenty są dla mnie ważne, jednak bardzo poruszające jest dla mnie budowanie relacji opartej na zaufaniu oraz to, kiedy klient zauważa, że w jego życiu dzięki terapii zmieniło się coś na lepsze.

Jakie masz plany na rozwój zawodowy?

Chciałabym ukończyć szkołę psychoterapii i uzyskać certyfikat psychoterapeuty w nurcie integracyjnym oraz dalej poszerzać swój warsztat terapeutyczny w podejściu skoncentrowanym na rozwiązaniach SFBT.

Publikacje / książki o tematyce psychologicznej, które polecasz to?

Na początek polecam:

„Lęk przed opuszczeniem” Michelle Skeen

„Obsesja Piękna” Renee Engeln

„To co musimy utracić” Judith Viorst

Najnowsze wpisy na blogu

Czy potrzebujemy terapii dla par?

Czy potrzebujemy terapii dla par?

Wiele osób zmagających się z problemami czy dyskomfortem psychicznym zastanawia się, czy terapia na pewno jest dla niego. Przy terapii dla par wątpliwość jest podwójna, bo w grę wchodzi dwoje partnerów. Sprawdź z naszą checklistą, czy warto rozważyć wizytę u terapeuty par.

Doradztwo zawodowe — pomoc w rekrutacji?

Doradztwo zawodowe — pomoc w rekrutacji?

Doradztwo zawodowe może mieć wiele różnych form i postaci. Może polegać na spotkaniach indywidualnych, gdzie klient spotyka się z doradcą, omawia swoje cele zawodowe, potrzeby, […]

Jak ułatwić dziecku szkolny start?

Jak ułatwić dziecku szkolny start?

Wakacje dobiegły końca, a perspektywa nadchodzącego roku szkolnego zachęca do wzięcia głębokiego oddechu oraz przygotowania się na rozpoczęcie roku szkolnego. Stres związany z rozpoczęciem roku […]

Zobacz wszystkie wpisy

Umów się na wizytę

Zadzwoń do nas pod +48 42 237 11 70 lub skorzystaj z formularza kontaktowego a my oddzwonimy do Ciebie, wysłuchamy Cię i odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Zapewniamy poufność oraz pomoc na każdym etapie korzystania z naszych usług.