+48 42 23 71 170

Marta Biernacka

Psychoterapeuta, Psycholog

Marta Biernacka

Jestem psycholożką i psychoterapeutką w trakcie szkolenia w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym, gdzie uczę się psychoterapii psychodynamicznej skoncentrowanej na przeniesieniu. Swoją pracę poddaję stałej superwizji. 

Doświadczenie zaczęłam zdobywać  już podczas studiów w wielu miejscach świadczących pomoc ludziom, w tym: w szpitalu psychiatrycznym, ośrodku dla uzależnionych, ośrodku socjoterapeutycznym oraz za granicą w Polskim Stowarzyszeniu Psychologów w Londynie. Pracowałam także z ludźmi niepełnosprawnymi, starszymi oraz z młodzieżą i dziećmi z autyzmem, a także z rodzinami zastępczymi. 

Zajmuję się pacjentami z zaburzeniami osobowości, depresyjnymi, lękowymi, odżywiania oraz tymi, u których wystąpiły psychosomatyczne objawy tychże zaburzeń (m.in. problemy seksualne, problemy ze snem czy brak satysfakcji z życia).

Moim zadaniem jest pomoc pacjentowi w zrozumieniu motywacji niechcianych zachowań i ich modyfikacja oraz pomoc w osiągnięciu stabilnego i bardziej realistycznego przeżywania relacji z innymi ludźmi.

Najnowsze wpisy na blogu

Czy potrzebujemy terapii dla par?

Czy potrzebujemy terapii dla par?

Wiele osób zmagających się z problemami czy dyskomfortem psychicznym zastanawia się, czy terapia na pewno jest dla niego. Przy terapii dla par wątpliwość jest podwójna, bo w grę wchodzi dwoje partnerów. Sprawdź z naszą checklistą, czy warto rozważyć wizytę u terapeuty par.

Doradztwo zawodowe — pomoc w rekrutacji?

Doradztwo zawodowe — pomoc w rekrutacji?

Doradztwo zawodowe może mieć wiele różnych form i postaci. Może polegać na spotkaniach indywidualnych, gdzie klient spotyka się z doradcą, omawia swoje cele zawodowe, potrzeby, […]

Jak ułatwić dziecku szkolny start?

Jak ułatwić dziecku szkolny start?

Wakacje dobiegły końca, a perspektywa nadchodzącego roku szkolnego zachęca do wzięcia głębokiego oddechu oraz przygotowania się na rozpoczęcie roku szkolnego. Stres związany z rozpoczęciem roku […]

Zobacz wszystkie wpisy

Umów się na wizytę

Zadzwoń do nas pod +48 42 237 11 70 lub skorzystaj z formularza kontaktowego a my oddzwonimy do Ciebie, wysłuchamy Cię i odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Zapewniamy poufność oraz pomoc na każdym etapie korzystania z naszych usług.