Swoją wiedzą dzielimy się także w trakcie zajęć psychoedukacyjnych, szkoleń i warsztatów.

Za wszystkimi z proponowanych szkoleń stoją godziny pracy, dyskusji i testów. Opieramy się na wiedzy naukowej i skutecznych metodach pracy z grupą. Staramy się cały czas uaktualniać programy naszych szkoleń.

Kładziemy nacisk na praktyczne zastosowanie wiedzy. Celem jest faktyczna, korzystna zmiana w zachowaniu, a nie tylko przyswojenie szeregu informacji.

Nasze szkolenia

Umysł ponad nastrojem

Pokazujemy jak myślimy i działamy, w jaki sposób, poprzez zmianę sposobu myślenia i zachowań, możemy wpłynąć na poprawę naszego samopoczucia.

Jak skutecznie organizować czas i być produktywnym

Uczymy co i jak robić żeby być dobrze zorganizowanym i produktywnym w pracy i nie tylko. Oprócz dawki wiedzy psychologicznej, dowiesz się jak skutecznie korzystać z przydatnych aplikacji i programów.

Techniki relaksacyjne i radzenie sobie ze stresem

Pomagamy zrozumieć dlaczego się stresujemy, jak sobie skutecznie radzić z nadmiernym stresem, uczymy sprawdzonych technik relaksacji.

Jak radzić sobie z prokrastynacją

Pomagamy w zrozumieniu przyczyn i radzeniu sobie z prokrastynacją - tendencją do odwlekania działań, odkładania rzeczy "na jutro", mimo negatywnych tego konsekwencji.

Autoprezentacja i wystąpienia publiczne

Pomagamy nabyć umiejętności pomocnych w sztuce przekazywania wiedzy, autoprezentacji i radzeniu sobie ze stresem przed wystąpieniami publicznymi.

Trening twórczego myślenia i kreatywnego rozwiązywania problemów

Pokazujemy jak pozbyć się wewnętrznego cenzora i uwolnić twórcze myślenie. Dowiesz się jak możesz wykorzystać swoją kreatywność przy rozwiązywaniu problemów.

Work-life balance w praktyce

Pomożemy Ci odnaleźć równowagę między pracą a życiem prywatnym. W ramach warsztatu dowiesz się więcej o idei work-life balance, wniosków płynących z badań naukowych i tego jak w praktyce dążyć do równowagi.

Nie ma szkolenia, które cię interesuje?

Oferujemy diagnozę potrzeb szkoleniowych, przygotowujemy i prowadzimy szkolenia na zamówienie. Jeżeli potrzebujesz profesjonalnie przygotowanego szkolenia lub wsparcia przy tworzeniu szkolenia według swojego pomysłu, chętnie udzielimy pomocy. Współpracujemy także z firmami i instytucjami.

Jak zapisać się na szkolenia?

Możesz do nas zadzwonić (od 8 do 20), wysłać SMS, napisać maila lub skorzystać z formularza kontaktowego.

tel. 780 100 016

recepcja@centrumterapii.org

Chętnie doradzimy i odpowiemy na wszelkie pytania.

W czasie naszej pracy telefon może być wyciszony. Jeżeli nie odbieramy, wyślij SMS. Oddzwonimy, gdy tylko będzie to możliwe.