+48 42 23 71 170

Szkolenia

Swoją wiedzą dzielimy się także w trakcie zajęć psychoedukacyjnych, szkoleń i warsztatów.

Za wszystkimi z proponowanych szkoleń stoją godziny pracy, dyskusji i testów. Opieramy się na wiedzy naukowej i skutecznych metodach pracy z grupą. Staramy się cały czas uaktualniać programy naszych szkoleń.

Kładziemy nacisk na praktyczne zastosowanie wiedzy. Celem jest faktyczna, korzystna zmiana w zachowaniu, a nie tylko przyswojenie szeregu informacji.


Nasze szkolenia

UMYSŁ PONAD NASTROJEM 

Pokazujemy jak myślimy i działamy, w jaki sposób, poprzez zmianę sposobu myślenia i zachowań, możemy wpłynąć na poprawę naszego samopoczucia.

JAK SKUTECZNIE ORGANIZOWAĆ CZAS I BYĆ PRODUKTYWNYM 

Uczymy co i jak robić żeby być dobrze zorganizowanym i produktywnym w pracy i nie tylko. Oprócz dawki wiedzy psychologicznej, dowiesz się jak skutecznie korzystać z przydatnych aplikacji i programów.

TECHNIKI RELAKSACYJNE I RADZENIE SOBIE ZE STRESEM 

Pomagamy zrozumieć dlaczego się stresujemy, jak sobie skutecznie radzić z nadmiernym stresem, uczymy sprawdzonych technik relaksacji.

JAK RADZIĆ SOBIE Z PROKRASTYNACJĄ 

Pomagamy w zrozumieniu przyczyn i radzeniu sobie z prokrastynacją – tendencją do odwlekania działań, odkładania rzeczy „na jutro”, mimo negatywnych tego konsekwencji.

AUTOPREZENTACJA I WYSTĄPIENIA PUBLICZNE 

Pomagamy nabyć umiejętności pomocnych w sztuce przekazywania wiedzy, autoprezentacji i radzeniu sobie ze stresem przed wystąpieniami publicznymi. 

TRENING TWÓRCZEGO MYŚLENIA I KREATYWNEGO ROZWIĄZYWANIA PROBLEMÓW 

Pokazujemy jak pozbyć się wewnętrznego cenzora i uwolnić twórcze myślenie. Dowiesz się jak możesz wykorzystać swoją kreatywność przy rozwiązywaniu problemów.

WORK-LIFE BALANCE W PRAKTYCE 

Pomożemy Ci odnaleźć równowagę między pracą a życiem prywatnym. W ramach warsztatu dowiesz się więcej o idei work-life balance, wniosków płynących z badań naukowych i tego jak w praktyce dążyć do równowagi.


Nie ma szkolenia, które Cię interesuje?

Oferujemy diagnozę potrzeb szkoleniowych, przygotowujemy i prowadzimy szkolenia na zamówienie

Jeżeli potrzebujesz profesjonalnie przygotowanego szkolenia lub wsparcia przy tworzeniu szkolenia według swojego pomysłu, chętnie udzielimy pomocy. Współpracujemy także z firmami i instytucjami.

Umów się na wizytę

Zadzwoń do nas pod +48 42 237 11 70 lub skorzystaj z formularza kontaktowego a my oddzwonimy do Ciebie, wysłuchamy Cię i odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Zapewniamy poufność oraz pomoc na każdym etapie korzystania z naszych usług.

  Wpadnij do nas

  Zapraszamy do naszej siedziby w samym centrum Łodzi:

  Narutowicza 35/17
  Łódź

  centrumterapii-mapa

  poniedziałek-piątek: 9:00-21:00

  sobota: 9:00-16:00

  niedziela: nieczynne