+48 42 23 71 170

Przyszłam do Centrum Terapii z ciężką depresją, niską samooceną i traumą. Pomogła mi Pani Martyna. Świetne podejście, pełne zrozumienia, empatii i akceptacji. Skończyłam terapię z nowym spojrzeniem na siebie, swoje możliwości i uzbrojona w nową siłę. Dziękuję! Polecam serdecznie. Nie wstydźcie się prosić o pomoc, to nie oznaka słabości, a siły i chęci do walki!
Bardzo profesjonalne usługi, które naprawdę pomagają. Moja pani psycholog nie mogła być bardziej wspierająca i naprawdę nie zdawałam sobie sprawy, jak bardzo rozmowy mogą pomóc!
Pozdrawiam!
Miałam szczęście, że na pierwsze spotkanie z psychoterapeutą trafiłam właśnie tutaj. Problem na który poświęciłam około dwóch lat rozwiązałam tutaj na zaledwie kilku wizytach, bardzo polecam
Pomimo braku porównania z innymi rodzajami psychoterapii oraz terapeutami polecam Centrum Terapii i Rozwoju i spotkania z Panią Martyną Kowalską. To, co dla mnie najważniejsze to umiejętne wprowadzenie do terapii poznawczo-behawioralnej, pomocne materiały w formie skanów, atmosfera pozwalająca na zaufanie i swoboda dialogu. Dzień i godzina zajęć jest zawsze pozostawiona do indywidualnego ustalenia. Spotkania online w trakcie trwania pandemii były zawsze dobrze zorganizowane od strony technicznej. Serdecznie polecam wszystkim, którzy czują potrzebę, by zatroszczyć się o swoje zdrowie psychiczne.