Zadzwoń: +48 422 371 170

Martyna Radomska

Psycholog

Martyna Radomska

Pełny opis doświadczenia Martyny znajdziesz na stronie z wszystkimi psychologami z Łodzi, poniżej kilka pytań do Martyny, które pomogą lepiej poznać naszą terapeutkę.

Dlaczego zajęłaś się psychologią? 

Powodów wyboru drogi zawodowej jest kilka. Pierwszym i decyzyjnym powodem była chęć zrozumienia oraz poznania genezy ludzkich zachowań. Pomoc innym oraz towarzyszenie im w ważnych momentach oraz na trudnych etapach ich życia. Psychologia wydaje mi się niesamowicie ciekawą dziedziną ponieważ nie można przyjąć, że poznało się już wszystko, wymaga nieustannej otwartości na drugiego człowieka.

Przez lata wykonywania zawodu nie mam wątpliwości, że dokonałam dobrego wyboru. Wyboru, który daje satysfakcję i poczucie spełnienia.

Jakie jest Twoje ulubione wspomnienie / moment pracy z pacjentem

Nie sposób wybrać jeden moment i jednego pacjenta. Każdy pacjent wnosi do mojego warsztatu coś nowego, świeżego. Mogłabym wybrać ulubiony moment w pracy z pacjentami i jest to moment osiągnięcia celów terapeutycznych, wspólnie wyznaczonych z pacjentem.

Jakie masz plany na rozwój zawodowy?

Aktualnie jestem w trakcie 4 letniego szkolenia z psychoterapii w nurcie Terapii Poznawczo Behawioralnej oraz Doktoratu z Nauk Medycznych. Po zakończeniu wymienionych wyzwań, chciałabym następnie podnieść swoje kwalifikacje, poszerzając swoją wiedzę w zakresie Terapii Schematów. 

Publikacje / książki o tematyce psychologicznej, które polecasz

„To, co musimy utracić”, Judith Viorst

„Kłamstwa którymi żyjemy”, Jon Frederickson

„Nie zaczęło się od ciebie”, Mark Wolynn

„Patrząc w słońce”, Irvin D. Yalom

„Kat miłość”, Irvin D. Yalom

„Program zmiany sposobu życia”, Jeffrey E. Young; Janet S. Klosko

Najnowsze wpisy na blogu

Czy potrzebujemy terapii dla par?

Czy potrzebujemy terapii dla par?

Wiele osób zmagających się z problemami czy dyskomfortem psychicznym zastanawia się, czy terapia na pewno jest dla niego. Przy terapii dla par wątpliwość jest podwójna, bo w grę wchodzi dwoje partnerów. Sprawdź z naszą checklistą, czy warto rozważyć wizytę u terapeuty par.

Doradztwo zawodowe — pomoc w rekrutacji?

Doradztwo zawodowe — pomoc w rekrutacji?

Doradztwo zawodowe może mieć wiele różnych form i postaci. Może polegać na spotkaniach indywidualnych, gdzie klient spotyka się z doradcą, omawia swoje cele zawodowe, potrzeby, […]

Jak ułatwić dziecku szkolny start?

Jak ułatwić dziecku szkolny start?

Wakacje dobiegły końca, a perspektywa nadchodzącego roku szkolnego zachęca do wzięcia głębokiego oddechu oraz przygotowania się na rozpoczęcie roku szkolnego. Stres związany z rozpoczęciem roku […]

Zobacz wszystkie wpisy

Umów się na wizytę

Możesz zadzwonić na +48 422 371 100 lub skorzystać z formularza kontaktowego.

Zostaw nam swój numer a oddzwonimy najszybciej jak to możliwe.