+48 42 23 71 170

Ewelina Koza

Psychoterapeuta, Psycholog

Ewelina Koza

Pełny opis doświadczenia Eweliny znajdziesz na stronie z wszystkimi psychologami z Łodzi, poniżej kilka pytań do Eweliny, które pomogą lepiej poznać naszą terapeutkę.

Dlaczego zajęłaś się psychologią?

Kiedy jako nastolatka usłyszałam o psychologii, czułam, że jest to kierunek dla mnie. Ciekawość człowieka, jego zachowań, reakcji, myśli, były czymś, co towarzyszyło mi odkąd pamiętam. Zaczęłam to zgłębiać, podskórnie czując, że bycie psychoterapeutką będzie dla mnie nie tylko pracą, ale też pasją i przedmiotem zainteresowań, a finalnie przestrzenią na poczucie spełnienia nie tylko zawodowego, ale też życiowego. To poczucie jest ze mną niezmiennie od początku drogi zawodowej i mam nadzieję, że zostanie ze mną na zawsze.

Jakie jest Twoje ulubione wspomnienie / moment pracy z pacjentem?

Jest wiele wspomnień, które są mi bliskie i często do nich wracam! Każda chwila, kiedy klient ma poczucie, że proces przynosi efekty, jest momentem ogromnego wzruszenia. Wybierając jedno konkretne: kiedy jeden z pacjentów powiedział, że spotkania terapeutyczne są czasem, który jest wyjątkowy dla niego, ponieważ może zadbać o siebie.

Jakie masz plany na rozwój zawodowy?

Wśród planów znajduje się na pewno ciągły rozwój, a w przyszłości — przekazanie swojej wiedzy i doświadczeń dalej, w formie wykładów czy publikacji.

Publikacje / książki o tematyce psychologicznej, które polecasz

Przede wszystkim „Umysł ponad nastrojem” Greenbergera, który pozwala nam bliżej przyjrzeć się sobie. Polecam każdemu przed rozpoczęciem procesu terapeutycznego jak i w jego trakcie.

Najnowsze wpisy na blogu

Czy potrzebujemy terapii dla par?

Czy potrzebujemy terapii dla par?

Wiele osób zmagających się z problemami czy dyskomfortem psychicznym zastanawia się, czy terapia na pewno jest dla niego. Przy terapii dla par wątpliwość jest podwójna, bo w grę wchodzi dwoje partnerów. Sprawdź z naszą checklistą, czy warto rozważyć wizytę u terapeuty par.

Doradztwo zawodowe — pomoc w rekrutacji?

Doradztwo zawodowe — pomoc w rekrutacji?

Doradztwo zawodowe może mieć wiele różnych form i postaci. Może polegać na spotkaniach indywidualnych, gdzie klient spotyka się z doradcą, omawia swoje cele zawodowe, potrzeby, […]

Jak ułatwić dziecku szkolny start?

Jak ułatwić dziecku szkolny start?

Wakacje dobiegły końca, a perspektywa nadchodzącego roku szkolnego zachęca do wzięcia głębokiego oddechu oraz przygotowania się na rozpoczęcie roku szkolnego. Stres związany z rozpoczęciem roku […]

Zobacz wszystkie wpisy

Umów się na wizytę

Zadzwoń do nas pod +48 42 237 11 70 lub skorzystaj z formularza kontaktowego a my oddzwonimy do Ciebie, wysłuchamy Cię i odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Zapewniamy poufność oraz pomoc na każdym etapie korzystania z naszych usług.