+48 42 23 71 170

Anna Roszkowska

Psychoterapeuta, Psycholog

Anna Roszkowska

Jestem psychologiem, psychoterapeutką poznawczo-behawioralną w trakcie szkolenia. Interesuję się tzw. trzecią falą terapii CBT (terapia schematów, terapia akceptacji i zaangażowania, terapia dialektyczno-behawioralna) i korzystam z niej w swojej praktyce terapeutycznej.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam, pracując jako psycholog w telefonie zaufania Fundacji Otwarte Idee, w Fundacji Mama na Huśtawce, w Centrum Mediacji i Pomocy Rodzinie Fundacji Itaka oraz w jednym z warszawskich centrów psychoterapii.

Specjalizuję się w pracy z osobami dorosłymi, które cierpią z powodu zaburzeń lękowych, depresji, doświadczają trudnych emocji, stresu, znaleźli się w kryzysowej sytuacji lub zmagają z problemami, o których chcą porozmawiać i otrzymać profesjonalne wsparcie.

W Centrum Terapii i Rozwoju zajmuję się interwencją kryzysową, poradnictwem psychologicznym i psychoterapią osób dorosłych.

Najnowsze wpisy na blogu

Czy potrzebujemy terapii dla par?

Czy potrzebujemy terapii dla par?

Wiele osób zmagających się z problemami czy dyskomfortem psychicznym zastanawia się, czy terapia na pewno jest dla niego. Przy terapii dla par wątpliwość jest podwójna, bo w grę wchodzi dwoje partnerów. Sprawdź z naszą checklistą, czy warto rozważyć wizytę u terapeuty par.

Doradztwo zawodowe — pomoc w rekrutacji?

Doradztwo zawodowe — pomoc w rekrutacji?

Doradztwo zawodowe może mieć wiele różnych form i postaci. Może polegać na spotkaniach indywidualnych, gdzie klient spotyka się z doradcą, omawia swoje cele zawodowe, potrzeby, […]

Jak ułatwić dziecku szkolny start?

Jak ułatwić dziecku szkolny start?

Wakacje dobiegły końca, a perspektywa nadchodzącego roku szkolnego zachęca do wzięcia głębokiego oddechu oraz przygotowania się na rozpoczęcie roku szkolnego. Stres związany z rozpoczęciem roku […]

Zobacz wszystkie wpisy

Umów się na wizytę

Zadzwoń do nas pod +48 42 237 11 70 lub skorzystaj z formularza kontaktowego a my oddzwonimy do Ciebie, wysłuchamy Cię i odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Zapewniamy poufność oraz pomoc na każdym etapie korzystania z naszych usług.