+48 42 23 71 170

Anna Maria Gawrońska

Psychoterapeuta, Psycholog

Anna Maria Gawrońska

Pełny opis doświadczenia Anny znajdziesz na stronie z wszystkimi psychologami z Łodzi, poniżej kilka pytań do Anny, które pomogą lepiej poznać naszą terapeutkę.

Dlaczego zajęłaś się psychologią?

Od kiedy pamiętam, wiązałam wizję swojego życia zawodowego z pomocą innym.

Moją pasją jest człowiek jako całość, zarówno w kontekście zaburzeń, ale także rozwoju zasobów i wykorzystywania osobistego potencjału. Uważam, że pomoc psychologiczna i psychoterapia łączą te dwie drogi, umożliwiając mi zarówno koncentrowanie się na pomocy w przypadku problemów oraz objawów, jak i wspieranie rozwoju osobistego.

Ulubione wspomnienie / moment pracy z pacjentem

Myślę, że każdy proces terapeutyczny i kontakt z drugim człowiekiem przynosi wspaniałe momenty. Z radością wspominam wszystkie chwile, kiedy dzięki dokonywanym zmianom, pacjenci zaczynają zbliżać się do wizji życia, którym naprawdę chcą żyć.

Jakie masz plany na rozwój zawodowy?

Obecnie skupiam się na dokończeniu szkoły psychoterapii poznawczo behawioralnej. W przyszłości chciałabym uzyskać certyfikat psychoterapeuty poznawczo-behawioralnego, a także rozwijać umiejętności z zakresu Terapii Schematu oraz terapii Trzeciej Fali. Chciałabym podjąć całościowy kurs certyfikujący w Terapii Schematu, a także studia podyplomowe z psychologii sportu, którą się pasjonuję. Ponadto, planuję rozwijać kompetencje trenerskie w zakresie wykorzystywania psychologii w biznesie, w celu dbania o dobrostan pracowników i efektywność organizacji.

Publikacje / książki o tematyce psychologicznej, które polecasz

Wszystkim osobom zainteresowanym psychologią, przede wszystkim w kontekście jej aspektów neurobiologicznych oraz tego, w jaki sposób funkcjonuje mózg, serdecznie polecam książki autorstwa profesora Jerzego Vetulaniego. To wspaniała dawka wiedzy neuropsychologicznej, przekazana z humorem, w ciekawej, przystępnej formie.

Najnowsze wpisy na blogu

Czy potrzebujemy terapii dla par?

Czy potrzebujemy terapii dla par?

Wiele osób zmagających się z problemami czy dyskomfortem psychicznym zastanawia się, czy terapia na pewno jest dla niego. Przy terapii dla par wątpliwość jest podwójna, bo w grę wchodzi dwoje partnerów. Sprawdź z naszą checklistą, czy warto rozważyć wizytę u terapeuty par.

Doradztwo zawodowe — pomoc w rekrutacji?

Doradztwo zawodowe — pomoc w rekrutacji?

Doradztwo zawodowe może mieć wiele różnych form i postaci. Może polegać na spotkaniach indywidualnych, gdzie klient spotyka się z doradcą, omawia swoje cele zawodowe, potrzeby, […]

Jak ułatwić dziecku szkolny start?

Jak ułatwić dziecku szkolny start?

Wakacje dobiegły końca, a perspektywa nadchodzącego roku szkolnego zachęca do wzięcia głębokiego oddechu oraz przygotowania się na rozpoczęcie roku szkolnego. Stres związany z rozpoczęciem roku […]

Zobacz wszystkie wpisy

Umów się na wizytę

Zadzwoń do nas pod +48 42 237 11 70 lub skorzystaj z formularza kontaktowego a my oddzwonimy do Ciebie, wysłuchamy Cię i odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Zapewniamy poufność oraz pomoc na każdym etapie korzystania z naszych usług.