Swoją wiedzą dzielimy się także w trakcie zajęć psychoedukacyjnych, szkoleń i warsztatów. 
Za wszystkimi z proponowanych szkoleń stoją godziny pracy, dyskusji i testów. Opieramy się na wiedzy naukowej i skutecznych metodach pracy z grupą. Staramy się cały czas uaktualniać programy naszych szkoleń.
Kładziemy nacisk na praktyczne zastosowanie wiedzy. Celem jest faktyczna, korzystna zmiana w zachowaniu, a nie tylko przyswojenie szeregu informacji.
Współpracujemy z pracodawcami, szkołami i innymi zorganizowanymi grupami. Organizujemy także szkolenia otwarte, dla wszystkich zainteresowanych.
Nasze szkolenia
 1. Umysł ponad nastrojem

  Pokazujemy jak myślimy i działamy, w jaki sposób,  poprzez zmianę sposobu myślenia i zachowań, możemy wpłynąć na poprawę naszego samopoczucia.

 2. Jak skutecznie organizować czas i być produktywnym

  Uczymy co i jak robić żeby być dobrze zorganizowanym i produktywnym w pracy i nie tylko. Oprócz dawki wiedzy psychologicznej, dowiesz się jak skutecznie korzystać z przydatnych aplikacji i programów.

 3. Techniki relaksacyjne i radzenie sobie ze stresem

  Pomagamy zrozumieć dlaczego się stresujemy, jak sobie skutecznie radzić z nadmiernym stresem, uczymy sprawdzonych technik relaksacji.

  Jak radzić sobie z prokrastynacją

  Pomagamy w zrozumieniu przyczyn i radzeniu sobie z prokrastynacją - tendencją do odwlekania działań, odkładania rzeczy "na jutro", mimo negatywnych tego konsekwencji.

  Autoprezentacja i wystąpienia publiczne

  Pomagamy nabyć umiejętności pomocnych w sztuce przekazywania wiedzy, autoprezentacji i radzeniu sobie ze stresem przed wystąpieniami publicznymi. 

  Trening twórczego myślenia i kreatywnego rozwiązywania problemów

  Pokazujemy jak pozbyć się wewnętrznego cenzora i uwolnić twórcze myślenie. Dowiesz się jak możesz wykorzystać swoją kreatywność przy rozwiązywaniu problemów.

  Work-life balance w praktyce

  Pomożemy Ci odnaleźć równowagę między pracą a życiem prywatnym. W ramach warsztatu dowiesz się więcej o idei work-life balance, wniosków płynących z badań naukowych i tego jak w praktyce dążyć do równowagi.

Nie ma szkolenia, które cię interesuje?
Oferujemy diagnozę potrzeb szkoleniowych, przygotowujemy i prowadzimy szkolenia na zamówienie. Jeżeli potrzebujesz profesjonalnie przygotowanego szkolenia lub wsparcia przy tworzeniu szkolenia według swojego pomysłu, chętnie udzielimy pomocy. Współpracujemy także z firmami i instytucjami.
JAK ZAPISAĆ SIĘ NA SZKOLENIE?
Możesz do nas zadzwonić (od 8 do 20), wysłać SMS, napisać maila lub skorzystać z formularza kontaktowego.
 502 22 89 88
recepcja@centrumterapii.org
Chętnie doradzimy i odpowiemy na wszelkie pytania. 
W czasie naszej pracy telefon może być wyciszony. Jeżeli nie odbieramy, wyślij SMS. Oddzwonimy, gdy tylko będzie to możliwe.
logo: Pooya Sanjari / grafika: Paulina Kowalska / copyright: Centrum Terapii i Rozwoju