Jesteśmy grupą osób, specjalizujących się w różnych dziedzinach. Łączy nas chęć pomocy innym i dzielenia się swoją wiedzą. Lubimy razem pracować i wzajemnie wspierać swój rozwój zawodowy.
Współpracując z terapeutą pracujesz nad sobą - nabywasz nowych umiejętności i wiedzy, lepiej rozumiesz siebie, swoje emocje i zachowania. To wszystko pomaga lepiej sobie radzić z wyzwaniami i trudnymi sytuacjami.

Martyna Kowalska

Jestem psychologiem, psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym w trakcie certyfikacji. W Centrum Terapii i Rozwoju zajmuję się diagnozą psychologiczną i psychoterapią, a także projektowaniem i prowadzeniem warsztatów i zajęć psychoedukacyjnych. Pracę terapeutyczną poddaję regularnej superwizji.
Aktywnie doskonale umiejętności terapeutyczne i poszerzam swoją wiedzę. Jestem doktorantką na Wydziale Psychologii Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Naukowo zajmuję się stresem i zasobami, które pomagają w radzeniu sobie z nim. Interesuję się wykorzystaniem technologii w procesie terapii i projektowaniem internetowych interwencji terapeutycznych. Spełniam się jako nauczyciel – prowadzę zajęcia dla studentów SWPS w Warszawie i Wrocławiu. 

Blanka Kotynia

Jestem psychologiem, absolwentką Uniwersytetu Łódzkiego. W Centrum Terapii i Rozwoju zajmuję się projektowaniem i prowadzeniem szkoleń, doradztwem i pomocą w projektowaniu ścieżek kariery dla studentów i osób szukających nowych możliwości zawodowych. Chętnie udzielam też porad dotyczących tego jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej i na co zwracać uwagę tworząc dokumenty aplikacyjne.
Swoją karierę zawodową związałam z branżą HR. Moje doświadczenie zawodowe zdobywałam i nadal rozwijam w działach personalnych ogólnopolskich sieci handlowych. Zajmuje się prowadzeniem rekrutacji na stanowiska specjalistyczne, kierownicze i managerskie. Przede wszystkim jednak moja pasją jest prowadzenie szkoleń rozwijających kompetencje psychospołeczne. Chętnie dziele się swoją wiedzą, wielokrotnie prowadziłam zajęcia dla studentów UŁ.

Michał Gamrot

Jestem certyfikowanym trenerem umiejętności miękkich. W Centrum Terapii i Rozwoju zajmuję się projektowaniem i prowadzeniem szkoleń, głównie z zakresu produktywności i organizacji czasu. Interesuję się nowoczesnymi technologiami i ich efektywnym zastosowaniem w codziennym życiu. Chętnie dzielę się z innymi swoją wiedzą, pokazując jak efektywnie organizować swoje życie i uniknąć stresu związanego z natłokiem informacji.

Sandra Czarnecka

Jestem absolwentką psychologii Uniwersytetu Łódzkiego ze specjalnością psychologia kliniczna. Poszerzam swoją wiedzę i kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniu z terapii poznawczo-behawioralnej oraz w Studium Psychologii Sądowej. Odbyłam także 3-stopniowe szkolenie w zakresie terapii behawioralnej. Doświadczenie zawodowe zdobywałam w Specjalistycznym Psychiatrycznym Zespole Opieki Zdrowotnej w Łodzi oraz w Ośrodku Pomocy dla Osób Pokrzywdzonych Przestępstwem w Łodzi. Mam duże doświadczenie w pracy z dziećmi zagrożonymi wykluczeniem społecznym. Uczestniczyłam również w projekcie “Pokochaj Urwisa”, gdzie zajmowałam się udzielaniem konsultacji dotyczących radzenia sobie z trudnościami wychowawczymi. Aktualnie pracuję także jako psycholog w poradni zdrowia psychicznego dla dzieci i młodzieży.
W Centrum Terapii i Rozwoju zajmuję się psychoterapią dzieci i młodzieży, a także projektowaniem i prowadzeniem warsztatów oraz zajęć psychoedukacyjnych dla dzieci i rodziców. Wśród moich zainteresowań naukowych ważne miejsce zajmuje psychologia kliniczna oraz kulturowa.

Ewelina Paul

Jestem psychologiem oraz psychoterapeutą w trakcie 4-letniego szkolenia w nurcie terapii poznawczo-behawioralnej. Ukończyłam psychologię (specjalność psychologia kliniczna i zdrowia) oraz dziennikarstwo i komunikację społeczną.
W Centrum Terapii i Rozwoju zajmuję się psychoterapią osób dorosłych. Swoje doświadczenie zawodowe zdobyłam m.in. podczas praktyk i wolontariatu w SPZOZ im. Babińskiego w Łodzi. Zajmowałam się również aktywizacją zawodową osób chorujących psychicznie, zagrożonych izolacją i wykluczeniem społecznym, w Środowiskowym Domu Samopomocy „Przystań” przy Stowarzyszeniu Pomost w Łodzi.

Monika Ciechomska

Jestem psychologiem i psychoterapeutą pracującym w nurcie poznawczo - behawioralnym. Ukończyłam studia magisterskie na Uniwersytecie Łódzkim (specjalność psychologia zdrowia i kliniczna). Obecnie poszerzam swoją wiedzę w Szkole Psychoterapii Poznawczo - Behawioralnej Uniwersytetu SWPS. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej. Skończyłam także roczny kurs psychoterapii dzieci i młodzieży organizowany przez poradnię „Poza Schematami” przy Centralnym Szpitalu Klinicznym Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Biorę udział w szkoleniach, konferencjach, na których ciągle aktualizuję swoją wiedzę. Moją pracę terapeutyczną regularnie poddaję superwizji.
Swoje doświadczenie zdobywałam m.in. w Klinice Psychiatrii Dorosłych Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, na Oddziale Onkologii i Hematologii dzieci i młodzieży przy Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym, ŚDS dla osób chorych psychicznie, Fundacji „Kolorowy Świat” i Poradni Zdrowia Psychicznego.
W Centrum Terapii i Rozwoju zajmuję się diagnozą psychologiczną oraz pracą terapeutyczną z dziećmi, młodzieżą i osobami dorosłymi.
GDZIE PRZYJMUJEMY?
Zapraszamy do naszej siedziby w centrum Łodzi:
al. Kościuszki 39
90-418 Łódź
Jak się z nami skontaktować?
Możesz do nas zadzwonić (od 8 do 20), wysłać SMS, napisać maila lub skorzystać z formularza kontaktowego.
 502 22 89 88
recepcja@centrumterapii.org
Chętnie doradzimy i odpowiemy na wszelkie pytania. 
W czasie naszej pracy telefon może być wyciszony. Jeżeli nie odbieramy, wyślij SMS. Oddzwonimy, gdy tylko będzie to możliwe.
logo: Pooya Sanjari / grafika: Paulina Kowalska / copyright: Centrum Terapii i Rozwoju